[text]

Don't show...Aradığın A.Ş.K. burada!

Anında Şahane Kazanç!

Anında Şahane Kazanç sağlayan Shell ClubSmart Card dünyasında daha çok puan biriktirip daha kolay harcarsın.

Shell ClubSmart hakkında daha fazla bilgi edinin >

Daha Çok Biriktir, Daha Daha Kazan

Sen de Shell istasyonlarına gel, ClubSmart Card'ınla daha çok yakıt al, daha çok Smart Puan biriktir. Avantajlı yeni ClubSmart dünyasında V-Power Nitro+ ürün grubu yakıtlarından yapacağın alımlarda diğer ürünlere göre 2 kat fazla Smart Puan kazan!

Nasıl puan kazanılır? >

Daha Kolay Harca

Yenilenen ClubSmart Card avantajlarını keşfet, her 500 Smart puana ulaştığında 5 TL bedava yakıt kazanma fırsatını kaçırma. Anında Şahane Kazanç Shell istasyonlarında!

Puanlarımı nasıl kullanabilirim? >

Önemli Duyuru

Değerli Müşterimiz, “Shell Club Smart ve Migros Money Club Sadakat Programları” ortaklığımız 1 Temmuz 2014 tarihinde sonlanmıştır.1 Haziran 2014 tarihi itibari ile anlaşmalı Shell istasyonlarında, Money Club kart sahipleri Smart puan kazanma işlemi yapamayacaktır. Money Club kart sahipleri 1 Temmuz 2014 tarihi itibariyle anlaşmalı Shell istasyonlarında Money puanları ile akaryakıt hediyesi alamayacaklardır. 1 Haziran 2014 tarihi itibari ile Money Club noktalarında, Shell Club Smart Card sahipleri Money puan kazanma işlemi yapamayacaktır. Shell Club Smart Card sahipleri 1 Temmuz 2014 tarihi itibariyle Money puanları ile Money Club mağazalarında gıda alışverişi ve Shell istasyonlarında akaryakıt hediyesi alamayacaklardır. Money Club kart sahibiyseniz ve kartınızı Shell istasyonlarda kullanıyorsanız, size en yakın Shell istasyonundan Shell Club Smart Card’ınızı ücretsiz alabilirsiniz. Marketlerimizden mevcut Money Club kartınızdaki Smart puan bakiyesini yeni kartınıza aktarabilir, size özel avantajlardan yararlanabiliriz. Money Club kartınızdaki Smart puan transferi Eylül 2014 sonuna kadar anlaşmalı Shell istasyonlarındaki Market Smart POS’larından kolayca yapılabilecektir. Bu tarihten sonra Shell istasyonlarından Smart puan transferi gerçekleşmeyecektir. Her türlü sorunuz için 444 20 20 Shell Müşteri Destek Hattı’ını arayabilirsiniz. Shell ClubSmart puanlarınız, transferin gerçekleştirildiği ayı takip eden ayın ilk 10 iş günü içerisinde yeni Shell ClubSmart Card’ınıza aktarılacaktır Shell Club SmartCard sahibiyseniz ve kartınızı Money Club Mağazalarındaki alışverişlerinizde kullanıyorsanız, size en yakın Money Club mağazasından Shell ClubSmart Card’ınızı göstererek 1 Temmuz 2014 itibari ile ücretsiz yeni Money Club kartınızı alarak Money Club’ın tüm avantajlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz. Money Club Genel program şartlarına istinaden kullanılmayan Money puanlar 30 Haziran 2014’de silinmiştir. Shell ClubSmart Card’ınızı anlaşmalı Shell istasyonlarında kullanmaya, her yakıt alımınızda Smart puan kazanmaya ve ClubSmart avantaj dünyasından yararlanmaya devam edin!

Shell'den daha fazlası

Kaliteli ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinerek sürüşünüzden en fazla faydayı elde etmenizi sağlayacak ipucu ve önerilerimizden yararlanın.

www.shell.com.tr adresini ziyaret edin

©2014 Shell & Turcas Petrol A.Ş. Bütün hakları saklıdır.
Şartlar ve Koşullar | Gizlilik Politikası | Genel Şartlar
Preload Image 01 Preload Image 02 Preload Image 03 Preload Image 04 Preload Image 05 Preload Image 06 Preload Image 07 Preload Image 08