[text]

Don't show...
Sbírejte body, i když zrovna nejste ve svém autě. Jak na to?

Rezervujte si ubytování nebo auto pomocí odkazů níže

Také už netrpělivě plánujete svoji příští dovolenou? Nechte se inspirovat nabídkami našich partnerů Booking.com a Rentalcars.com, díky kterým můžete sbírat další body na svůj Shell ClubSmart účet! Body získáte při rezervaci ubytování nebo auta pomocí odkazů na těchto webových stránkách a za každé zaplacené euro (nebo ekvivalent v korunách) získáte 5 Shell ClubSmart bodů.
Booking.com

Ať už při cestování preferujete luxus pětihvězdičkových hotelů, nebo raději kouzlo venkova s útulnými roubenkami, za každé euro z ceny jakéhokoliv typu ubytování dostanete 5 Shell ClubSmart bodů. Stačí se na stránky Booking.com prokliknout pomocí odkazu níže, vyplnit při rezervaci číslo své Shell ClubSmart karty, a odměna bude vaše! Podívejte se na úplná pravidla a podmínky sbírání bodů přes Booking.com.

Rezervovat ubytování přes Booking.com

Rentalcars.com

Chystáte se využít největší světovou autopůjčovnu, která spolupracuje s více než 900 společnostmi po celém světě? S námi dostanete za každé euro z ceny za půjčení auta 5 bodů. Proklikněte se na stránky Rentalcars.com prostřednictvím odkazu níže, při objednávce nezapomeňte vyplnit číslo své Shell ClubSmart karty, a odměna bude vaše! Podívejte se na úplná pravidla a podmínky sbírání bodů přes Rentalcars.com.

Rezervovat auto přes Rentalcars.com
©2013 Shell Czech Republic a.s. Všechna práva vyhrazena.
Všeobecné podmínky a pravidla | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky a pravidla
Preload Image 01 Preload Image 02 Preload Image 03 Preload Image 04 Preload Image 05 Preload Image 06 Preload Image 07 Preload Image 08