[text]

Don't show...
Jak to funguje

Za body jednoduše dostáváte odměny. Chcete-li se stát členem klubu Shell ClubSmart, vyžádejte si na nejbližší čerpací stanici Shell svoji kartu. Potom si na tomto webu vytvořte online účet, za což získáte 50 bonusových bodů.

A pak už jen nezapomeňte kartu předložit při každém tankování paliva, nákupu v prodejně nebo při mytí auta. S každým bodem, který získáte, totiž budete o krok blíž k mnoha báječným odměnám.

Pokud nasbíráte dostatek bodů, nabídneme vám členství v klubu ClubSmart Premium, díky němuž získáte přístup k dalším bodům, exkluzivním nabídkám, odměnám a aukcím nebo k přednostnímu obsloužení v zákaznickém středisku.

Jak sbírat body
Jak vybírat odměny
Vyhledat čerpací stanici Shell
Zobrazit úrovně členství

Získejte 50 bodů navíc

Než si vyzvednete kartu, zadejte svoji e-mailovou adresu; poté, co se sem vrátíte a vytvoříte si online účet, obdržíte 50b.* bonusových bodů!

E-mailová adresa
* Při následné online registraci vaší karty je nutno použít tutéž e-mailovou adresu.
Asistenční služby Allianz Assistance

Všichni aktivní členové mají možnost využívat asistenční služby. V případě, že budete potřebovat pomoc, stačí jen zavolat na číslo +420 283 002 930. Zákaznické podpoře sdělíte číslo své Shell ClubSmart karty a pomoc je na cestě.

Podrobnější informace

©2013 Shell Czech Republic a.s. Všechna práva vyhrazena.
Všeobecné podmínky a pravidla | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky a pravidla
Preload Image 01 Preload Image 02 Preload Image 03 Preload Image 04 Preload Image 05 Preload Image 06 Preload Image 07 Preload Image 08