[text]

Don't show...

ZBIERAJ PUNKTY I ODBIERAJ NAGRODY

W tym sezonie zbierając punkty za tankowanie, zakupy na stacji i korzystanie z myjni masz okazję odebrać niezwykłe nagrody, które przygotowaliśmy z myślą o aktywnych użytkownikach Shell ClubSmart.

NOWE NAGRODY NA WIOSNĘ

Przygotowana przez nas specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich, wiosenna oferta jest już dostępna na stacjach, a wraz z nią nowe nagrody z kategorii: zabawki, elektronika, narzędzia i artykuły ogrodnicze.

ROZWIJAJ SWOJE HOBBY  

Nic nie daje takiej satysfakcji jak możliwość zrobienia czegoś samemu. W Shell ClubSmart doskonale to rozumiemy i dlatego przygotowaliśmy dla was specjalne zestawy narzędzi. Kiedy możesz naprawić coś samemu, od razu łatwiej jest cieszyć się drogą.

 

COŚ DLA NAJMŁODSZYCH

Prawdziwi miłośnicy codziennych podróży to najmłodsi. Dla nich codzienne dojazdy bez najmniejszego wysiłku stają się niesamowitymi przygodami. Specjalnie dla młodych entuzjastów trasy przygotowaliśmy nagrody, które zmienią nawet dłuższe podróże w zabawę!

 

 

Wszystko to, co znajdziesz w Shell ClubSmart, jest na wyciągnięcie ręki. To od Ciebie zależy, czy po to sięgniesz i będziesz cieszyć się drogą.

 

Sprawdź wszystkie nagrody, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy

 

Liczba nagród jest ograniczona.

 

CIESZ SIĘ DROGĄ

Codzienne dojazdy mogą stać się niezapomnianymi przygodami. Rozmowy z pasażerami, odkrywanie nowych tras, granie w gry, to tylko niektóre sposoby na zmianę jazdy za kółkiem w specjalne doświadczenie. Shell jest po stronie tych, którzy chcą cieszyć się drogą.

Dowiedz się więcej

 
© Shell Polska Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zastrzeżenia prawne | Polityka Prywatności | Regulamin
Preload Image 01 Preload Image 02 Preload Image 03 Preload Image 04 Preload Image 05 Preload Image 06 Preload Image 07 Preload Image 08