[text]

Don't show...
Pro členy klubu Shell ClubSmart zavádíme skvělé nové výhody. Báječně se o Vás postaráme nejen na našich čerpacích stanicích. A když Vás na cestách náhodou potkají potíže, můžete se spolehnout na naši pomoc. Výhody členství jsou teď ještě bohatší a odměny ještě atraktivnější. Shell ClubSmart je spolehlivý partner na cestách, kterého určitě oceníte i Vy.
 

Jak se registrovat do klubu Shell ClubSmart?Pokud jste nový zákazník, vyzvednete si plastovou kartu na kterékoli čerpací stanici Shell. Registrovat se můžete jednoduše online nebo přes Shell aplikaci a klubovou kartu máte ihned po ruce ve svém mobilu. Od této chvíle Vám už nic nebrání sbírat body za platby na čerpacích stanicích Shell nebo u našich partnerů a Vaše vzrušující cesta za výhodami Shell ClubSmart může začít.
Jste-li členem Shell ClubSmart a máte svůj online účet, pak si můžete všechny nové úžasné výhody začít užívat hned, Vaše stávající body vám zůstanou. A díky ještě výhodnějším nabídkám Vám budou body přibývat ještě rychleji a Vy si budete užívat ještě víc než dosud. Jste napjatí, co jsme pro Vás připravili?
©2013 Shell Czech Republic a.s. Všechna práva vyhrazena.
Všeobecné podmínky a pravidla | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky a pravidla
Preload Image 01 Preload Image 02 Preload Image 03 Preload Image 04 Preload Image 05 Preload Image 06 Preload Image 07 Preload Image 08