[text]

Don't show...
Zaregistrujte sa

Nový Shell ClubSmart


Pre členov klubu Shell ClubSmart prinášame nové úžasné výhody. Znamenite sa o Vás postaráme nielen na našich čerpacích staniciach. Keď sa vám na cestách stanú nepríjemné situácie, môžete sa spoľahnúť na našu pomoc. Výhody členstva sú teraz ešte bohatšie a odmeny ešte atraktívnejšie. Shell ClubSmart je spoľahlivý partner na cestách, ktorého určite oceníte aj vy.
 
 

Ako sa zaregistrovať do Shell ClubSmart?

Ak ste nový zákazník, môžete sa jednoducho registrovať online cez Shell aplikáciu a klubovú kartu máte hneď poruke vo svojom mobile. Plastovú kartu si môžete vyzdvihnúť na ktorejkoľvek čerpacej stanici Shell. Od tejto chvíle vám už nič nebráni zbierať body za každú platbu na Shell alebo u našich partnerov a vaša vzrušujúca cesta za výhodami Shell ClubSmart sa môže začať.
Ak ste už členom Shell ClubSmart, nové úžasné výhody môžete využívať ihneď. Vaše súčasné body vám zostávajú. Vďaka ešte výhodnejším ponukám vám budú body pribúdať ešte rýchlejšie a vy si budete môcť užívať ešte viac ako doposiaľ. Chcete sa dozvedieť, čo máme pre vás nové? 
©2013 SHELL Slovakia, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Všeobecné podmienky a pravidlá | Ochrana osobných údajov | Stanovy
Preload Image 01 Preload Image 02 Preload Image 03 Preload Image 04 Preload Image 05 Preload Image 06 Preload Image 07 Preload Image 08