[text]

Don't show...

Posiadasz kartę Shell ClubSmart, która nie została jeszcze zarejestrowana? Z tego powodu omija Cię wiele dobrych okazji! Nie musi tak być. Wystarczy, że w prosty sposób spersonalizujesz swoją kartę.

Możesz to zrobić na 3 sposoby:

1. Zarejestrować się na stronie za pomocą formularza

 
 
 
 
 
 
 
 

2. Pobrać aplikację mobilną

Ściągnij aplikację z AppStore lub Google Play następnie otwórz ją i postępuj zgodnie z komunikatami wyświetlanymi na ekranie. Potem w aplikacji dodaj swoją kartę Shell ClubSmart, wpisując jej numer i swoje dane.

Już nie będziesz potrzebować plastikowej karty… bo kartę w aplikacji będziesz mieć zawsze przy sobie! Dzięki aplikacji łatwiej i szybciej możesz czerpać korzyści z uczestnictwa w programie Shell ClubSmart. A dzięki personalizacji karty zyskujesz jeszcze więcej – 50 punktów Shell ClubSmart oraz dostęp do ofert zarezerwowanych wyłącznie dla użytkowników aplikacji!

 

 

 

 

 

3. Zadzwonić do Biura Obsługi Klientów Shell ClubSmart: +48 22 570 00 57

  

Po zarejestrowaniu się w systemie (dowolną metodą) możesz zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody. Możesz również płacić punktami za paliwo, myjnię i zakupy na stacjach Shell. Każde zebrane 100 punktów to równowartość 1 zł na Twoim koncie Shell ClubSmart.

 

Życzymy Ci szerokiej drogi i samych dobrych okazji!

 

Zespół Shell ClubSmart

 
© Shell Polska Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zastrzeżenia prawne | Polityka Prywatności | Regulamin
Preload Image 01 Preload Image 02 Preload Image 03 Preload Image 04 Preload Image 05 Preload Image 06 Preload Image 07 Preload Image 08