[text]

Don't show...
We wtorki i w czwartki dla uczestników programu Shell ClubSmart przygotowaliśmy świetną okazję – od 7.00 do 10.00, do każdej transakcji z kartą Shell ClubSmart, na dobry początek dnia dostaną kawę GRATIS*.
To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości… i okazji!
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
We wtorek i w czwartek przy zakupie wybranych produktów deli by Shell za kawę lub napój Shell V-Power zapłacisz tylko 3 zł**.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Oczywiście promocja paliw Shell V-Power we wtorki i w czwartki obowiązuje bez zmian. Jak dobrze wiesz, w te dni możesz tankować nasze najlepsze paliwa premium w cenie paliw podstawowych – we wtorki kupisz taniej Shell V-Power 95, a w czwartki – Shell V-Power Diesel***.
Dodatkowo za tankowanie Shell V-Power otrzymujesz podwójne punkty Shell ClubSmart.
Zapraszamy na stacje. Moc okazji czeka!
 

* Oferta dostępna do 16.11.2020 r. na wybranych stacjach Shell, dotyczy dowolnej kawy deli by Shell lub dowolnego napoju Shell V-Power. Oferta dotyczy transakcji zakupu produktów na stacji powyżej 1 zł z wyłączeniem produktów alkoholowych, tytoniowych oraz farmaceutycznych. Promocja nie łączy się z innymi promocjami z wyłączeniem promocji paliwowych. Szczegóły i lista stacji na www.shell.pl.

** Oferta dostępna do 16.11.2020 r. na wybranych stacjach Shell, dotyczy dowolnej kawy deli by Shell lub dowolnego napoju Shell V-Power i obowiązuje przy zakupie produktu z oferty deli by Shell z wyłączeniem wody, słodkich wypieków oraz sezamków. Promocja nie łączy się z innymi promocjami z wyłączeniem promocji paliwowych. Szczegóły i lista stacji na www.shell.pl.

*** Oferta obowiązuje we wszystkie wtorki i czwartki, aż do odwołania i dotyczy tankowań maksymalnie do 100 litrów paliwa. Oferta dotyczy wybranych stacji Shell.  Oferta nie dotyczy paliwa Shell V-Power Racing. Szczegóły i lista stacji na www.shell.pl.

© Shell Polska Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zastrzeżenia prawne | Polityka Prywatności | Regulamin
Preload Image 01 Preload Image 02 Preload Image 03 Preload Image 04 Preload Image 05 Preload Image 06 Preload Image 07 Preload Image 08