[text]

Don't show...

Z przyjemnością informujemy, że nowe nagrody w programie Shell ClubSmart już są i czekają na Was na stacjach Shell. Lato w pełni, a my mamy dla Ciebie kilka propozycji!

 

Przyjedź na stację Shell, gdzie czekają na Ciebie nowe, wyjątkowe nagrody z różnych kategorii. Coś dla siebie znajdą u nas zarówno miłośnicy sportu, jak i podróżnicy przemierzający Polskę wzdłuż i wszerz czy amatorzy prac w ogrodzie.

 

Zachęcamy do wymiany punktów, nowe nagrody czekają!

 

Ogród

Jeśli kochasz rośliny i chcesz, aby Twój ogród rozkwitł w pełni, polecamy przydatne i wytrzymałe narzędzia ogrodnicze. Z nimi zadbasz o każdą przestrzeń, na której zechcesz posadzić kwiaty, owoce czy warzywa – balkon, działkę czy przydomowy ogród. 

 

Camping

Jeśli radość sprawia Ci poznawanie kraju, wędrówki i odpoczynek na łonie natury, na pewno przydadzą Ci się latarki, lampki campingowe i naczynia turystyczne. Odpoczynek na campingu też może być komfortowy!

 

Sport

A jeśli lubisz aktywność i emocje sportowe, sięgnij po takie nagrody jak rakietki do tenisa stołowego, sprzęt do naprawy roweru czy piłkę. W końcu ruch to zdrowie!

 

Wstąp na stację Shell, sprawdź pełną ofertę i wybierz swoje nagrody.

 
© Shell Polska Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zastrzeżenia prawne | Polityka Prywatności | Regulamin
Preload Image 01 Preload Image 02 Preload Image 03 Preload Image 04 Preload Image 05 Preload Image 06 Preload Image 07 Preload Image 08