[text]

Don't show...

Emocjonujące wyścigi BMW M z zestawem dodatkowych akcesoriów

Dowiedz się jak zdobyć innowacyjne modele BMW M z napędem na słoną wodę* na stronie shell.pl, następnie poczuj większą radość z zabawy dzięki dodatkowym akcesoriom! Stwórz idealne warunki do wyścigu z 3,5 metrowym torem, na którym Twoje modele pokażą pełnię swoich możliwości. Sięgnij również po akumulator, dzięki któremu będziesz mógł wielokrotnie korzystać ze swoich pojazdów i urządzać wyścigi, kiedy tylko masz na to ochotę! Zbierz pełen zestaw dostępny na stacjach Shell i zaproś do wspólnej zabawy całą rodzinę.

*Dostępność modeli z kolekcji zależy od aktualnej oferty stacji. Promocja trwa od 2.12.2019 r. do 1.03.2020 r. lub do wyczerpania produktów promocyjnych. Liczba modeli jest ograniczona. Regulamin, szczegóły oraz lista stacji objętych promocją są dostępne na www.shell.pl oraz na stacjach Shell.
 
 
 
 
 

TOR WYŚCIGOWY

Jeśli rywalizacja ma być naprawdę emocjonująca, trasa wyścigu nie może być nudna. Na szczęście z 3,5-metrowym torem wyścigowym wykonanym w 100% z materiału organicznego i biodegradowalnego zbudujesz mosty i wiadukty, które urozmaicą samochodowe zmagania.

Tor wyścigowy za 14,99 zł lub za 1500 punktów Shell ClubSmart + 1 zł - Opakowanie zawiera elementy pozwalające na złożenie 3,5-metrowego toru; tory łączy się ze sobą za pomocą drewnianych łączników.

 

 

 

 

 

AKUMULATOR

Samochody BMW M z napędem na słoną wodę mogą jeździć łącznie przez 30 minut. A co jeśli chcesz, by zabawa trwała dłużej? Sięgnij po akumulator wielokrotnego użytku, który nie tylko umożliwi dalszą jazdę, ale też sprawi, że reflektory pojazdów rozbłysną.

Akumulator zdobędziesz za 11,99 zł lub za 1200 punktów Shell ClubSmart + 1 zł.

Poczuj większą radość z zabawy dzięki dodatkowym akcesoriom!

 

THE BMW LOGO AND THE BMW WORDMARK ARE TRADEMARKS OF BMW AG AND ARE USED UNDER LICENSE.

 
© Shell Polska Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zastrzeżenia prawne | Polityka Prywatności | Regulamin
Preload Image 01 Preload Image 02 Preload Image 03 Preload Image 04 Preload Image 05 Preload Image 06 Preload Image 07 Preload Image 08