[text]

Don't show...

Chcesz wywołać uśmiech na twarzach bliskich, ale nie masz pomysłu na prezent?
A może szukasz czegoś dla siebie? Bez względu na to, kogo chcesz uszczęśliwić, pamiętaj o jego potrzebach i zainteresowaniach. Następnie sprawdź nasze propozycje dostępne w ofercie Shell ClubSmart. Zbieraj punkty, wymieniaj je na nagrody i ciesz się drogą!

Rozrywkowo

Najlepsze, co możesz podarować bliskim, to wspaniałe wspomnienia. A te warto uwieczniać. Chcemy Ci w tym pomóc – mamy dla ciebie mini aparat i kij do selfie, dzięki którym zrobisz niesamowite zdjęcia. Jeśli jednak szukasz bardziej praktycznego prezentu, w Shell ClubSmart znajdziesz również m.in. powerbanki i bezprzewodowe głośniki i słuchawki.

 

 

 

 

 

Dla domu

Znasz kogoś, kto kocha gotować? W takim razie podaruj mu sokowirówkę do przygotowywania owocowych napojów albo nowoczesny blender, dzięki któremu szybko przyrządzi pyszne potrawy.

 

 

 

 

 

 

 

Dla najmłodszych

Dzieci szybko tracą zainteresowanie, dlatego warto mieć w zanadrzu coś, co przykuje ich uwagę. Zestawy kolorowych klocków, które dla nich przygotowaliśmy, pozwolą im tworzyć niesamowite konstrukcje i zapewnią rozrywkę przez długi czas. Doskonale sprawdzą się też jako świąteczne prezenty. Te zabawki i wiele innych znajdziesz w ofercie Shell ClubSmart.

Spodobały ci się nasze pomysły na prezenty? Wystarczy, że uzbierasz punkty i wymienisz je na wybrane produkty. Odkrywaj korzyści, jakie czekają na Ciebie w Shell ClubSmart i ciesz się drogą!

Uzyskane punkty możesz wymienić na nagrody na stacjach Shell, na stronie https://www.shellsmart.com lub w aplikacji Shell.

Nagrody dostępne są do 31.03.2020 lub do wyczerpania zapasów*.

* Z wyłączeniem oferty dostępnej w Gablocie Shell ClubSmart na stacjach Shell, ważnej do 31.01.2020r. lub do wyczerpania zapasów.

 

© Shell Polska Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zastrzeżenia prawne | Polityka Prywatności | Regulamin
Preload Image 01 Preload Image 02 Preload Image 03 Preload Image 04 Preload Image 05 Preload Image 06 Preload Image 07 Preload Image 08