[text]

Don't show...
 

Letnie słońce motywuje do przejażdżek, więc nie ma co dalej opóźniać naszych podróży! Żeby były one jeszcze lepsze, witamy nowe nagrody w Shell ClubSmart, które możesz odebrać za swoje punkty!

 

POD GOŁYM NIEBEM

W słoneczny dzień więcej czasu spędzisz pod gołym niebem. Od grilla, przez hamak, po pełnoprawny biwak – w nowym zestawie nagród znajdziesz wszystko to, co prawdziwy miłośnik umilania sobie czasu na świeżym powietrzu mieć powinien.

 

 

ZRÓB TO SAM

Każdy z nas ma w sobie odrobinę ze złotej rączki, czasem więcej niż odrobinę. Czasem wręcz wszystko. Z myślą i o tych, którzy żyją rękodziełem, jak i tych, którzy potrzebują czasem dokręcić poluzowaną śrubkę, przygotowaliśmy coś specjalnego.

 

 

 

 

 

 

 

NAJMŁODSI PODRÓŻNICY

Nigdy nie zapominamy o najmłodszych. Szykując zestawy nagród, zawsze pamiętamy o małych podróżnikach. W sezonie letnim przygotowaliśmy nie tylko zabawki, ale również plecaki, w które młodzi wędrowcy mogą spakować wszystko, czego najbardziej potrzebują.

 

Pozwól Shell nagrodzić cię, za bycie lojalnym konsumentem. Wybierz to, co podoba ci się najbardziej, wymień punkty i odbierz nagrody!

 

Możesz to zrobić w aplikacji Shell, na stronie https://www.shellsmart.com lub na stacjach Shell.

 

Nagrody dostępne do 31.12.2019 lub do wyczerpania zapasów.

 
© Shell Polska Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zastrzeżenia prawne | Polityka Prywatności | Regulamin
Preload Image 01 Preload Image 02 Preload Image 03 Preload Image 04 Preload Image 05 Preload Image 06 Preload Image 07 Preload Image 08