[text]

Don't show...
Niech każdy wyjazd się opłaca!
Wsiadaj za kierownicę i odkrywaj świat!
Dzięki Rentalcars.com dojedziesz w wymarzone miejsce takim samochodem, który pasuje do Twojego stylu i budżetu. Dodatkowo uczestnicy programu Shell ClubSmart mogą zbierać punkty za każde wynajęcie samochodu na Rentalcars.com.
Podróżuj z głową i zdobywaj punkty!
To się nazywa wyjazd w punkt!

Skorzystaj z oferty
Jak to działa?
Wynajmując samochód na Rentalcars.com TUTAJ, każdy uczestnik programu Shell ClubSmart otrzymuje na swoje konto 5 punktów za każde wydane 1 euro (lub jego ekwiwalent, jeżeli płaci w innej walucie). Wystarczy podać numer swojej karty Shell ClubSmart, wypełniając formularz z danymi.
Wydając np. 100 euro (lub ekwiwalent) na wynajęcie samochodu przez Rentalcars.com, otrzymasz aż 500 punktów na kartę Shell ClubSmart!*

*Punkty pojawią się na koncie Shell ClubSmart w ciągu 60 dni kalendarzowych po zakończeniu wypożyczenia samochodu (po upływie okresu najmu i zwrocie samochodu firmie wynajmującej samochody). Kurs wymiany zostanie określony według ogólnej stawki Bloomberg Composite (BGN), w dniu płatności za wypożyczenie samochodu.

Zasady i warunki znajdziesz tutaj.

Wynajmij samochód i zdobądź punkty Shell ClubSmart!

Przykłady naliczenia punktów:

42,28 Euro x 5 punktów=211,40 końcowa wartość punktów dla tej transakcji to 212 punktów Shell ClubSmart

65,70 Euro x 5 punktów=328,50 końcowa wartość punktów dla tej transakcji to 329 punktów Shell ClubSmart
© Shell Polska Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zastrzeżenia prawne | Polityka Prywatności | Regulamin
Preload Image 01 Preload Image 02 Preload Image 03 Preload Image 04 Preload Image 05 Preload Image 06 Preload Image 07 Preload Image 08