[text]

Don't show...
 
 

Aby otrzymać kod promocyjny na stacji wystarczy zatankować min. 10 litrów dowolnego paliwa we wtorek lub w czwartek. Następnie należy zalogować się na swoje konto Shell ClubSmart i wpisać kod promocyjny z wydruku, który został dołączony do paragonu podczas Twoich zakupów na stacji. I gotowe! Będziesz mógł korzystać z dodatkowych punktów jak tylko zostaną dodane do Twojego konta.

Jeśli masz już swój unikalny kod promocyjny zrealizuj go tutaj, a wkrótce otrzymasz aż 500 dodatkowych punktów!

  1. Zaloguj się na swoje konto Shell ClubSmart
  2. Wpisz kod promocyjny z wydruku
  3. Kliknij „Zatwierdź”

Kod promocyjny możesz również zrealizować w aplikacji mobilnej. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

Punkty zostaną dodane do Twojego konta w ciągu 5 dni od zrealizowania kodu promocyjnego. Możesz je później wymienić np. na kawę i hot doga na stacji.

Pamiętaj, że z promocji można skorzystać tylko raz w okresie jej trwania.

Wpisz swój unikalny kod promocyjny z wydruku, który otrzymałeś podczas zakupów na stacji w ramach promocji Moc okazji we wtorki i w czwartki.
Punkty można dodawać do swojego konta do dnia 28 lutego 2021. Z promocji można skorzystać jeden raz w okresie jej trwania. Punkty zostaną dodane do Twojego konta w ciągu 5 dni od zrealizowania kodu promocyjnego. Brak możliwości transferowania zdobytych punktów pomiędzy kartami Shell ClubSmart. Jeśli podejmiesz więcej niż 3 próby wpisania kodu, Twoje konto zostanie tymczasowo zablokowane ze względów bezpieczeństwa. Jeśli tak się stanie, spróbuj zalogować się ponownie po 72 godzinach. Jeśli Twój kod nie działa, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta (nr tel +48 22 570 00 57 czynny w dniach od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00 lub mailowo: smart.pl@shell.com).
© Shell Polska Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zastrzeżenia prawne | Polityka Prywatności | Regulamin
Preload Image 01 Preload Image 02 Preload Image 03 Preload Image 04 Preload Image 05 Preload Image 06 Preload Image 07 Preload Image 08