[text]

Don't show...
Zaregistrujte sa Ako na to? Kliknite sem.
 
 
Ako to bude prebiehat?

K 31. 10. 2021 zaniká Rodinný program Shell ClubSmart. O vaše členstvo a z neho vyplývajúce výhody sa však nemusíte obávať.

Od 1. 11. 2021 síce nebude možné zbierať body v Rodinnom programe, ale každý člen, ktorý sa na Rodinnom programe zúčastňoval, bude môcť naďalej body zbierať a tiež vymieňať za odmeny  pomocou svojej vlastnej karty samostatne. Body nazbierané do ukončenia Rodinného programu zostanú pripísané držiteľovi hlavnej karty. Ďalšie body budú po skončení Rodinného programu pripísané vždy na účet toho člena, ktorý vykoná príslušnú transakciu.

Od 1. 11. 2021 tak môžete využívať všetky výhody vernostného programu Shell ClubSmart podľa svojho uváženia na vlastný účet a len s pomocou vlastnej karty.

Čo presne to pre vás znamená?

Ak ste členom s hlavnou kartou Shell ClubSmart:

Od 1. 11. 2021 na vašom účte zostanú všetky doposiaľ nazbierané body. Po tomto dátume budete na svoj účet zbierať ďalšie body samostatne.

Aby ste mohli svoj účet využiť naplno, odporúčame vám nainštalovať si aplikáciu Shell.

Ak ste členom s vedľajšou kartou Shell ClubSmart:

Od 1. 11. 2021 sa váš účet stane samostatným a body nebude možné zbierať spolu s inými členmi v rámci Rodinného programu. To znamená, že všetky body, ktoré nazbierate od tohto dátumu, budú pripisované na váš účet a len vy rozhodnete, ako ich využiť. Body nazbierané pred ukončením prevádzky Rodinného programu zostanú pripísané na účte držiteľa hlavnej karty.

V prípade, že si budete chcieť nazbierané body Shell ClubSmart vymeniť za zľavu pri nákupe alebo si vybrať odmenu z vitríny na čerpacej stanici, môžete tak urobiť hneď po nazbieraní potrebného počtu bodov.

Ak máte záujem o odmenu z katalógu Shell ClubSmart, ktorá je dostupná online, odporúčame vytvoriť si online účet v aplikácii Shell alebo na www.shellsmart.com. Hneď potom môžete naplno využívať všetky výhody vernostného programu bez obmedzení.

 

So svojím vlastným účtom a kartou môžete využívať:

  • aplikáciu Shell s digitálnou kartou Shell ClubSmart,
  • mobilnú platbu za palivo Shell SmartPay,
  • zľavy za body, ktoré reálne nazbierate na svojom účte,
  • výmenu bodov za produkty, napríklad za kávu alebo hotdog,
  • špeciálne ponuky na bonusové body.

Pevne veríme, že vám touto zmenou nespôsobíme žiadne komplikácie.

Váš Shell ClubSmart

V prípade otázok sa neváhajte obrátiť na zákaznícke centrum Shell ClubSmart,

tel.: 0850 211 224, e-mail smartklub.sk@shell.com alebo vyplňte formulár:

Formulár pre dotazy

©2013 SHELL Slovakia, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Všeobecné podmienky a pravidlá | Ochrana osobných údajov |
Preload Image 01 Preload Image 02 Preload Image 03 Preload Image 04 Preload Image 05 Preload Image 06 Preload Image 07 Preload Image 08