[text]

Don't show...
 

Czy już wiesz, że w ofercie Shell ClubSmart czekają na Ciebie wyjątkowe produkty marki Russell Hobbs, które możesz zdobyć za promocyjną wartość punktów -30%? Sprawdź ofertę, wybierz coś dla siebie i wymień punkty na atrakcyjne nagrody!

 

Produkty dla domu – toster, ekspres do kawy i nie tylko…

Lubisz relaksujące śniadania z chrupiącymi tostami i aromatyczną kawą? Przygotujesz je w kilka chwil z tosterem i ekspresem do kawy marki Russell Hobbs. Te i inne wybrane produkty są teraz dostępne w promocyjnej ofercie Shell ClubSmart, w której znajdziesz:

  1. czajnik, toster i ekspres do kawy z linii Colours Plus w delikatnym, błękitnym kolorze;
  2. czajnik, toster i ekspres do kawy z serii Luna o nowoczesnym designie;
  3. blendery ręczne z linii Retro z akcentami w klimacie lat 50.

Dzięki tym produktom możesz nie tylko rozwijać swoje umiejętności kulinarne, ale również masz okazję, aby zadbać o swoje kuchenne wnętrze nadając mu wyjątkowy charakter. Wybrane nagrody możesz również podarować bliskiej osobie, która lubi spędzać czas w kuchni, przygotowując pyszne potrawy. Wymień punkty Shell ClubSmart na świąteczne nagrody już dziś. Promocja ważna od 7.11.2019r. do 31.12.2019 r. lub do wyczerpania zapasów. Lista nagród objętych promocją dostępna jest na shellsmart.com.

Sprawdź co jeszcze mamy dla Ciebie w ofercie Shell ClubSmart. Punkty możesz wymienić w aplikacji Shell, na stacjach Shell lub na stronie www.shellsmart.com. Zobacz, co czeka na Ciebie w ramach naszych promocji i ciesz się drogą!

© Shell Polska Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zastrzeżenia prawne | Polityka Prywatności | Regulamin
Preload Image 01 Preload Image 02 Preload Image 03 Preload Image 04 Preload Image 05 Preload Image 06 Preload Image 07 Preload Image 08